Piknik; 25.6.08'
Ano. Deset třicet. HoléŠovice. A sraz žáků sexty 07/08 natěšených na třetí ročník piknikového posezení ve Stromovce.Lou po cestě zase spolužáci, kteří byli v dětství ochuzeni o to, míti psa, ukradli vodítko, šťastni, že na jeho druhém konci je jakési zviřátko!


Našli jsme si super místo a vybalili jídlo.Pája s Eliščinym salátem - nejlepšim slátem pod sluncem!


Rod od roku toho berem míň a míň, ale stejně se to nikdy nesnědlo.Zde se prosím podívejte, jak se mi podařilo zachytit Romču v akci. XDDD


Naší paní profesorce třídní asi píše nějakej rozzlobenej rodič o tom, jak si dovolila jeho dceři dát trojku z biologie. Jó, tyhle ambiciózní rodiče jsou nejlepší.Zája s Kryšpou zase porovnávaj, kdo má lepší pizzovej koláček od Janči. :)Všichni se spokojeně cpou, debatujou...
... ba někteří první odpadlíci už jen těžce odfrkují a drží se za dobrým jídlem nafouklé bříško.


Jiní si nehcali ještě místo na excelentní ovocné saláty a vesele se ládovali.Lou se snažila to jídlo ze sebe dostat pohybem, Denča třeba spánkem.


Zato An, ta by si ještě dala!Trošku vybobrovaný jídlo.


Lou......bohužel neumí...

...tak luxusní ksichty......jako Zája!

Ten......je v tom fakt mistr! XDD

Holky už s ovocnym slaátem skončily.Zato Lou už něco vycvičila a tak do sebe honem narvala ještě Kryšpínin výbornej muffin!

A nakonec Kryšpa - zkušený pejskař a milovník těchto chlupatých, NEKOUSAJÍCÍCH stvoření! XDDD

Komentáře - Lou
Ve skutečnosti se Kryšpa psů bojí a je z nich hrozně posraná, abyste věděli! XDDDD Néé, Anduly se nebojí. Každopádně těšíme se na čtvrtý, zřejmě poslední ročník. Báj.