Mnichov; 20 - 23.11.08'
Ano, pět ráno a my se spokojeně válíme v mnichovském bytě naší najlepší kamrádky. Nádhera.Tato flaška má poněkud delší životní příběh, který nakonec skočil zde.


Snídaně...... a rovnou za Matinkou do města!


Pár oceněn titulem 'Pár Mnichova pro víkend 22-23.11 roku 2008'.Konečně jsme se dočkaly našeho průvodce!


A vytvořili už klasicky pár...... trošku demntních fotek před Benetonem.


Načež jsme objevili PRASE! Chudák, nezůstalo bez povšimnutí, ...... narozdíl od sochy sumce, která pro nás nebyla na tolik inspirativní, aby jsme utvořili další kreativní fotografii.


A po obrovských nákupech, hlavně tedy co se Lou týče, hurá do Mocca!Baru, který se pomalu ale jistě stává také tradicí.Kryšpa po zkušenostech z HR šla po hlavě do Tequilla Sunrise.Ano, i tento "PITA chleba", jak tomu oni říkají, se stává stradicí. Mňam!


Tekila sanrájs.Mojito feat. Louin jazyk.


Kryšpa feat. Louin jazyk."Ne, sorry."
"Ne, máš hekzej jazyk!"


Tududum tum!

A tak se jelo domů. Prosím povšimněte si Louina umění vyfotit si, při snaze zachytit slušivou pózu Matinky, i límec od bundy. Tleskejte.


Ráno další tradice - obrovská snídaně, za kterou by měla dostat paní Kavanová metál, vyznamenání, všechny řády světa i Nobelovku! Děkujeme!Původně naše ústa měla být symetrická, ale nějak se nám to nepovedlo. Čím to?Všechny jsme si totiž jisté, že naše mimické svaly dokonale ovládáme!Pozn. red.: "Tahle půjde na skříň, co Marťo?"Pár Mnichova pro víkend 22-23.11 roku 2008.
Nějak mi dochází komentáře. Jděte snad o fotku dál nebo Lou praksne!


U této památné fotografie věnujte přinejmenším půl minuty sledování Kryšpy tváře a velmi profesionálnímu výrazu.Holky v H&Mku uskutečnily nákup čepic, za kterého tato fotka dělá nesmrtený zážitek.


Zája a Lou. Zkrátka berani, což se snaží co nejvěrněji napodobit.Pokus o EMOfotku. Celkem zdařilý, až na jeden drobný nedostatek!


Nebyly jim vidět boty přece! Ne asy?
Důvod Louina prstu kazícího celou dagerotypii je ochranné opatření proti kápnutí nudle na objektiv jejího fotoaparátu.


Hard Rock Café.

Tento název v nás všech vzbuzuje pocit neskutečného přejedení, jaké ještě nikdo z nás do té doby nezažil, doprovázené lehkými nutkáními zvracet.


Čemuž ale předcházelo skvělé jídlo, které jsme si vážně užili.Zája s Lou sice nemohli svůj burger nacpat do pusy, neb ten svou výškou několikanásobně převyšoval možnost otevření pantů jejich konzumentů.


Poněkud vysoké ceny stály za ten dalbanec!

I smíšené pocity z ohromného přežrání a možnost poslechnout si sex jakéhosi nadrženého páru na záchodě hned o kabinku vedle.


Pak se hledal podnik, kde by se den stvrdil "průtahářským meny" - kafetem s cigaretou. Našlo se jen hnusné kafe v reastaurantu s příšernou obsluhou. Tak jim Lou ukázala své nové naušnice...... a jelo se domů, kde se místo balení dal průchod emocím z nakupování.
"Ukažte prsa! .. Eh.. Teda tučňáky!"
Upozorňuji vás, že toto je jaké si "Best of" z miliónu fotek zamořujících mi počítač.


Pak holky zabavili Lou její nohy.Tak je musela upozornit, že má prsa!


Což Kryšpu trošku popudilo.Ale Martě ta narážka nijak nevadila.


Už to vypadalo na usmíření, když tu ...... Lou objevila prsa Matinky!


Uznala, že má větší, a začla napodobovat Záju a jeho ponožky. XDDBuďte rádi, že fotky nejsou i se zvukovým doporovdem!


Ale teď už pracně a profesionálně nafocený komiks, či foto příběh, jak chcete.Doufám, že jste pochopili pracně vymyšelnou pointu pracně a profesionálně nafoceného komiksu!


Omlouvám se Zájovi, že to prezentuji, ale když jsem viděla, že jsem to i omylem vyfotila, musela jsem!Na minulé fotce v pozadí chudák Zája zvrací. NA této už vesele pózuje vedle Kryšpy.
Následuje Zájovo: "Já se poblil!".
Kryšpa: "Hahaha!".
Zája: "Tak si čuchni!".
Kryšpa: "Nojo!".


V S-Bahně cestou na Flughafen - letiště: "Dej mi pusu!".
"Dyť ses poblil!".
"Jenom sem si ublink!"."Hele!".


Komentáře - Lou
Opravdu se Zajchovi omlouvám, ale ty fotky si o to žádaly! Mnichov byl zkrátka božskej! Všechno jsme si užili na sto procent, což je naše specialita! Tešíme se na jeře a za rok na Oktoberfestu na další nepřekonatelnej a nejlepší Mnichov!